نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد 09157002898

نمایندگی لباسشویی  پاکشوما در مشهد با مدیریت مهندس حمیدی و براتی 09352213485 و 09157002898

 

 

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما با کادری حرفه ای و متخصص آماده تعمیر لباسشویی پاکشوما شما در کوتاه ترین زمان ممکن در تمام نقاط مشهد و حومه میباشد.


اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات پاکشوما می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین لباسشویی پاکشوما برطرف شود.

فقط کافیست با 09157002898 تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی پاکشوما، به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما شما اقدام گردد..

 

 متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی 
و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

اقدامات مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما جهت تعمیر

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما عبارتند از:

 • تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما و اعلام خرابی ماشین لباسشویی پاکشوما خود ، ابتدا به مشتری کمک میکنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار ، خرابی را رفع نمایند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.
 • به محض تماس مشتری با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما و در صورت نیاز به تکنسین ، این مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، تکنسین متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات در منزل صورت می گیرد.
 • در صورتی که تعمیرکار ما پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی پاکشوما برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 • مرکز خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما (میهن تعمیر) برای اطمینان و آسودگی خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط تکنسین های متخصص مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط این مرکز ارائه می گردد، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.

نکته…

ماشین لباسشویی پاکشوما دارای 40 سال سابقه تولید و عرضه به بازار را دارد از این رو دارای تعداد زیادی مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما و پشتیبانی خدمات ماشین لباسشویی پاکشوما در سراسر ایران و و همچنین مشهد وجود دارد ،ماشین لباسشویی پاکشوما یکی از کاربردی‌ترین وسایلی است که در منزل ما استفاده می‌شود و به همین دلیل لازم است که همیشه به بهترین نحو کار کند و در صورتی که نیاز به تعمیر داشته باشد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیر و تحویل ما داده شود، مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما به عنوان یک برند ایرانی که طرفداران زیادی دارد بخش زیادی از کیفیت و خلاقیت را در تولید و پشتیبانی و تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما محصولات خود را اعمال کرده است. لذا توصیه می شود برای تعمیر لباسشویی پاکشوما از تعمیرکاران مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما همین شرکت بهره ببرید زیرا تعمیرکاران مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما افرادی متخصص ، با تجربه در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما می باشند.

امروزه افراد زیادی به مراکز مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما مراجعه می کنند ، همچنین قطعات مورد نیاز برای تعویض و تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما را فقط می توان از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما از طریق شرکت تهیه کرد، استفاده از قطعات فابریک موجب بهبود عملکرد دستگاه بعد از تعمیر می باشد.

نکته قابل اهمیت در اینجاست که تعمیر کاران غیر از مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما به قطعات فابریک دسترسی ندارند.

توصیه میهن تعمیر

مرکز مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما توصیه میکند برای تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما حتما مرکز مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما مختلف را پیدا کنید و ماشین  لباسشویی خود را به معتبرترین مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما بسپارید، راه های ارتباطی با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما شماره تماس های ارائه شده خواهد بود.

ماشین لباسشویی پاکشوما یک دستگاه الکتریکی و مکانیکی است که نیاز به مراقبت و نگهداری و استفاده صحیحی می باشد یعنی از مواردی مانند ضربه زدن ، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و…  یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن خودداری کنید این نکته را هم بدانید که تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما می تواند خسارات بیشتری برای شما به وجود آورد.

تعمیرکاران متخصص

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما و با تجربه میهن تعمیر بیش از صدها  لباسشویی پاکشوما را با موفقیت و در کمترین زمان  تعمیر نموده اند، تجربه و دانش فنی تعمیرکاران متخصص میهن تعمیر مرکز تعمیرات پاکشوما صلاحیت آنها برای رسیدگی به ماشین لباسشویی پاکشوما است،

بدون نگرانی بابت دستگاه خود، بیمه آن را در طول تعمیرات از ما بخواهید و کیفیت خدمات انجام شده را با گارانتی معتبر حتی پس از ارائه خدمات تجربه کنید.

 

نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد براتی 09157002898

در صورت نیاز تعمیرات لباسشویی پاکشوما را به مرکز آن در مشهد، میهن تعمیر بسپارید، پاکشوما نیز جزو برندهایی است که ماشین لباسشویی با کیفیت ارائه می‌دهد.

قبلا اگر نیاز به تعمیرات لباسشویی پاکشوما داشتید، باید زمانی را صرف پیدا کردن بهترین مرکز لباسشویی می‌کردید و بعد از آن به دنبال تکنسین می‌رفتید، اما امروزه به لطف تکنولوژی و گسترش ارتباطات پیدا کردن مرکز  پاکشوما کار ساده‌ای می باشد.

هزینه تعمیرات

هزینه دریافتی بابت تعمیرات ماشین لباسشویی شما بستگی به نوع خرابی دستگاه شما دارد و قیمت آن متغیر خواهد بود تمامی قیمت ها توسط مرکز پاکشوما و زیر نظر اتحادیه می باشدو مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما موظف است نسبت به لیست قیمتی که مصوب شده کار تعمیرات را انجام دهند و قیمتی که دریافت میشود بسیار منصفانه است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

امّا…کمترین هزینه و بهترین کیفیت را با میهن تعمیر تجربه کنید.

 

تعمیرکاران مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما تا جایی که ممکن است تمام سعی خود را میکنند تا  قطعه معیوب را تعمیر کنند تا در کاهش هزینه ها به شما کمک کرده باشد، فقط در صورت سوختن قطعه مربوطه است که مجبور به تعویض آن خواهد شد.

 

مهارتهای مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

 

_ نصب انواع لوازم خانگی پاکشوما

_ تعمیر انواع لوازم خانگی پاکشوما

_ سرویس انواع لوازم خانگی پاکشوما

تعمیرکاران متخصص و کارشناسان این مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما با دانش و تجربه بسیار موفق خود میتوانند انواع لوازم خانگی را بدون نیاز به تعویض قطعه اصلی تعمیرکنند.

مشکلات متداول و تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما:

 

شلنگ تخلیه

ابتدا باید آب داخل ماشین لباسشویی پاکشوما شود ولی گاهی بعد بدون اینکه چرخه شست و شو شروع بشود ، آب را تخلیه می کند. این مشکل معمولا به خاطر شلنگ تخلیه می باشد ممکن است شلنگ تخلیه کوتاه باشد یا خیلی با فاصله از پمپ باشد، در واقع آب انحراف مسیر می دهد

 

پایه ها

یکی دیگر از مشکلات لباسشویی این است که روی زمین می چرخد ، در این مواقع شما باید پایه های ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا ببینید که تنظیم باشند، نکته مهم در اینجاست که  پایه های عقبی اغلب به صورت خودکار تنظیم خواهند شد، ببینید که این پایه ها گیر نکرده باشند و راحت بتوانند بالا پایین بروند، پایه های جلویی را می توان با پیچ گوشتی مطابق به سطحی که دارید تنطیم کنید و تا آنجا که می شود لباسشویی نزدیک زمین باشد.

 

 

از دیگر مشکلات پیش آمده برای ماشین لباسشویی پاکشوما که احتیاج به تعمیرات پیدا میکند عبارت است از:
_  ماشین لباسشویی آب می دهد و نشتی دارد.
_ آب هنگامی که شست و شو با دمای گرم انتخاب شده خیلی گرم نمی شود.
_ کف در انتهای برنامه شستشو باقی می ماند.
_ لباسشویی روی خشک کن نمیرود
_ لباسشویی هنگام خشک کردن بیش از حد صداو لرزش دارد
_ پس از اتمام کار درب لباسشویی باز نمیشود
_ از پشت لباسشویی، آب ریزی دارد
_ از دور درب کف و آب میریزد
_ از جا تایدی آب میریزد
_ نوار دور درب قیژ قیژ میکند
_ و یا هر ایراد دیگری که مد نظر شماست در اینمرکز قابل حل میباشد کافی است با 09157002898 تماس حاصل فرمایید و پس از مشاوره در صورت جزیی بودن و عدم نیاز به تکنیسین بدون صرف هزینه، خود دست به کار شوید.

 

 

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما توسط تعمیرکار مرکز مجاز

هر مشکل به وجود آمده برای ماشین لباسشویی شما توسط تعمیرکاران متخصص پاکشوما در نمایندگی میهن تعمیر قابل تعمیر می باشد و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی پاکشوما پذیرفته خواهد شد،

تعمیراتی که توسط تعمیرکاران مرکز تعمیرات پاکشوما انجام میگیرد عبارتند از:

_ تعمیر نچرخیدن دیگ لباسشویی توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعمیر نشتی یا آبریزش لباسشویی توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعمیر لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعمیر جمع شدن آب در لباسشویی توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعمیر عمل نکردن دکمه های لباسشویی توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

_ تعمیر متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

 

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما با کادری حرفه ای و متخصص آماده تعمیر لباسشویی پاکشوما شما در کوتاه ترین زمان ممکن در تمام نقاط مشهد وحومه میباشد.


تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما  اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات پاکشوما می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین لباسشویی شما برطرف شود. فقط کافیست با شماره 09157002898 تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی پاکشوما به محل شما اعزام و در کوتاه ترین زمان ، نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما شما اقدام گردد..


اقدامات مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما جهت تعمیر   مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد.


لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما عبارتند از:

تیم مشاروه رایگان که طی تماس مشتری با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما و اعلام خرابی ماشین لباسشویی پاکشوما خود ، ابتدا به مشتری کمک میکنند تا علت ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند ، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار ، خرابی را رفع نمایند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد ، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.

ماشین لباسشویی پاکشوما یک دستگاه الکتریکی و مکانیکی است که نیاز به مراقبت و نگهداری و استفاده صحیحی می باشد یعنی از مواردی مانند ضربه زدن ، فشار و استفاده نادرست از دستگاه و…  یا صرفا کارکرد طولانی مدت آن خودداری کنید این نکته را هم بدانید که تشدید مشکل و یا بروز مشکلات دیگر با به تعویق انداختن تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما می تواند خسارات بیشتری برای شما به وجود آورد.


اما در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما تمام تعمیرات از قبیل تعویض موتور ماشین لباسشویی پاکشوما

 • تعمیر و تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی پاکشوما
 • تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی پاکشوما ،
 • تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی پاکشوما ،
 • تعمیر و تعویض شلنگ تخلیه لباسشویی پاکشوما ،
 • تعمیر و تعویض شلنگ ورودی لباسشویی پاکشوما ،
 • تعمیر و تعویض شیربرقی لباسشویی پاکشوما ،
 • تعمیر و تعویض المنت ماشین لباسشویی پاکشوما ،
 • تعمیر و تعویض میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی پاکشوما ،
 • تعمیر و تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی پاکشوما ،
 • تعمیر و تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی پاکشوما و سایر تعمیرات مرتبط با ماشین لباسشویی پاکشوما در منزل مشتری انجام میگردد.

خدمات میهن تعمیر شامل…

خدمات لباسشویی

تعمیر ، باز و نصب ، ریست برد ، تعمیر برد ، سرویس سالانه ، در نهایت تعویض قطعات معیوب در صورت لزوم ، انواع ماشینهای لباسشویی تمام اتومات در مشهد

خدمات آبسردکن

تعمیر ، باز و نصب ، ریست برد ، تعمیر برد ، رفع نشتی آب ، رسوب زدایی ، رفع نشتی گاز ، شارژگاز ، تعویض قطعات معیوب ، انواع برندهای آبسردکن های ایستاده اداری و هتلی و یا رومیزی در سراسر مشهد.

خدمات کولر گازی

تعمیر، باز و نصب ، سرویس سالانه ، ست کردن کنترل ، تعمیر برد ، رفع نشتی آب و گاز ، شارژ گاز، انواع کولر گازی درسراسر مشهد و حومه .

خدمات یخچال

تشخیص عیب، تعویض موتور، شارژ گاز، تعویض فیلتر، تعویض المنت، تعویض سنسور، تعویض ترموستات، تعمیر برد، رفع نشتی، سرویس سالانه

خدمات ماشین ظرفشویی

تعمیر برد، تعویض پمپ تخلیه، تعمیر المنت، سرویس سالانه، نصب  ، جابه جایی، تعویض شیر ورودی و خروجی

تعمیرکار تلوزیون در مشهد0

خدمات تعمیرات تلوزیون

تعمیر انواع برندهای تلوزیون، تعمیر برد خراب، تعمیر برد سوخته، تعویض قطاات، رفع اتصالی، رفع تاری صفحه نمایش، رفع خط روی صفحه، رفع علل تک صدایی یا تک تصویری و…

خدمات پکیج

تعمیر  باز و نصب ، رسوب زدایی ، هوا گیری ، رفع آبریزی ، رفع نشتی رادیاتور ها ، رفع افت فشار پکیج ، برطرف کردن انواع ارورهای پکیج ، برسی علت های گوناگون خاموشی پکیج و رفع آن، سرویس سالانه، در انواع برندهای پکیج

دیگر خدمات مربوطه…

خدمات میهن تعمیر در سراسر مشهد و حومه با مدیریت  مهندس حمیدی و براتی .  فقط با ۰۹۱۵۷۰۰۲۸۹۸ و ۰۹۳۵۲۲۱۳۴۸۵ تماس بگیرید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *