تعمیر تلوزیون سامسونگ در مشهد

تعمیر تلوزیون خارجی در مشهد 09157002898

تعمیر تلوزیون خارجی در مشهد براتی، 09157002898 حمیدی،  09352213485  

تعمیر تلوزیون در مشهد

 

تعمیر تلویزیون فوری در محل

توسط تکنسین‌های باتجربه

برای تعمیر تخصصی تلویزیون خود همین حالا درخواست خود را ثبت کنید تا در سریع‌ترین زمان خدمات تعمیر تلویزیون را در محل خود و با قیمت منصفانه دریافت کنید. بعد از مشاوره و استعلام قیمت تعمیرات، تکنیسین های میهن تعمیر به محل شما مراجعه می‌کند و دستگاه شما را تعمیر می‌کند.

تعمیرات تلویزیون ضمانت ۳ ماهه و قطعات تعمیر شده تلویزیون ضمانت ۶ ماهه دارند.

در صورت تعویض قطعه از قطعات اصلی و مورد تأیید استفاده می‌شود.

تعویض پنل

پنل تلویزیون مهم‌ترین و گران قیمت‌ترین قطعه‌ تلویزیون است. در صورتی که پنل تلویزیون دچار شکستگی شود، باید تعویض شود.

اگر پنل تلویزیون شما دچار شکستگی شده است، با ما تماس بگیرید تا ما در صورت موجود بودن آن، پنل تلویزیون شما را تعویض کنیم.

رفع خطوط روی پنل

اگر تلویزیون شما دچار پیکسل سوختگی شده باشد، می‌توان پنل تلویزیون را با دستگاه لیزر تعمیر کرد.

تعمیر برد

برد تلویزیون قطعه‌ای از تلویزیون است که فرمان‌های مختلف را در دستگاه صادر می‌کند. در صورتی که قطعه‌ای از برد اصلی یا مین برد تلویزیون دچار مشکل شود، تلویزیون به درستی کار نخواهد کرد یا اصلاً تصویر نخواهد داشت.

تعمیر یا تعویض بک لایت

بک لایت در تلویزیون‌های ال ای دی نور تلویزیون را تأمین می‌کند. در صورتی که بک لایت تلویزیون بسوزد، صفحه‌ی تلویزیون تاریک می‌شود و بک لایت باید تعویض شود.

تعمیر برد تغذیه

برد تغذیه یا پاور برق قطعات مختلف دستگاه را تأمین می‌کند. در صورتی که برد تغذیه دستگاه خراب شود، تلویزیون روشن نمی‌شود. اگر تلویزیون شما روشن نمی‌شود، تعمیر تلویزیون خود را به ما بسپارید.

میهن تعمیر با مدیریت مهندس حمیدی 09352213485 و براتی 09157002898

نصب تلویزیون

اگر تلویزیون جدیدی خریداری کرده‌اید و می‌خواهید آن را راه‌اندازی کنید، یا می‌خواهید تلویزیون خود را روی دیوار نصب کنید، می‌توانید از خدمات نصب تلویزیون مادر میهن تعمیر استفاده کنید.. .

و تعمیر تمام خرابی‌هاو ایرادات تلویزیون

می‌دونید اگر تعمیر تلویزیون درست انجام نشه چه اتفاقی می‌افته؟ پول اضافی برای خرید قطعه باید پرداخت کنیم! ممکنه زمان زیادی شما بدون تلویزیون می‌مونید تا برند مورد نظر را انتخاب کنید، پول زیادی بابت قطعه خراب شده باید پرداخت کنیم و بیش از 10 دلیل دیگر تمام این مشکلات فقط مربوط به دو مورد زیر است:

 1. تعمیرکار تلویزیون کم تجربه و نامعتبر
 2. عیب یابی نادرست ( هم از طرف شما و هم از طرف سرویس کار )

با ما همراه باشید تا بتوانیم تا جای ممکن از خساراتی ( هم مالی هم زمانی ) که ممکن است در زمان تعمیرات قطعات تلویزیون و یا تعمیر تلویزیون در محل برای شما پیش بیاید جلوگیری کنیم!

 

با ساختار انواع تلویزیون آشنا شویم

قبل از سرویس تلویزیون و قبل از هرچیز دیگری نیاز داریم با ساختار انواع تلویزون آشنا شویم. در کل چهار ساختار داریم: 

 1. ال ای دی LED ( اولد و منحنی جزو ال ای دی حساب می شوند )
 2. ال سی دی LCD
 3. پلاسما
 4. سی آر تی ( تلویزیون های قدیمی یا پروجکشن ) جهت اقدام برای تعمیر تلویزیون در مشهد می‌توانید با شماره‌های موجود در همین صفحه تماس بگیرید تا اقدامات لازم صورت گیرد.
مهمترین دلایل خرابی تلویزیون چیست؟

 

 • آب خوردگی => سوختگی قطعه؛ معمولا نمایشگر
 • ضربه => معمولا نیاز به تعویض قطعه است
 • طول عمر قطعات=> 4 5 سال به بالا؛ بسته به نوع تلویزیون
 • نوسانات برقی
 • برخورد رعد و برق به آنتن=>باعث سوختن مین برد می‌شود.
 • خرابی مودم => اگر تلویزیون به مودم وصل باشد باعث صدمه به مین برد میشود.
 • فلش ویروسی => معمولا مین برد را خراب می‌کند.
 • جابه جایی نامناسب
 • گرما => مثلا نزدیک شوفاژ، بخاری، آفتاب و…
 • نحوه تمیز کردن تلویزیون => دستمال نم دار، فشار بیش از اندازه به نمایشگر

انواع خرابی در زمان تعمیر تلویزیون

خوب! وقتی تلویزیون خراب شود چه اقداماتی باید روی قطعات تلویزیون انجام شود؟ در اینجا سعی شده است با انواع خرابی قطعات تلویزیون بیشتر آشنا شویم:

 • تعمیر بک لایت برای تلویزون‌های ال ای دی و ال سی دی
 • برد پاور
 • مین برد
 • تعمیر برد y  و z در تلویزیون های پلاسما
 • مشکل در برد بالستر
 • برد بافر
 • تعمیر برد تیکان
 • برد آدرس یا خط کش
 • تعمیر پنل زمانی به دستگاه آب می‌رسد ( صفحه نمایشگر )
 • اسپیکر

همانطور که در بالا به آنها اشاره شد، دلایل زیادی وجود دارد که تلویزیون ما خراب شود و یا نیاز به تعمیر و تعویض قطعه داشته باشد، فرقی ندارد که چه برندی داشته باشید در هر صورت این اتفاق ممکن است دیر یا زود برای هر خانواده‌ای پیش آید که در این صورت بازه قیمتی تعمیرات تلویزیون در محل برای هر فرد تفاوت دارد. به عنوان مثال تعمیر تلویزیون سامسونگ از برند ایکس ویژن قیمت بالاتری دارد.

 

چه گارانتی در زمان تعمیر تلویزیون باید دریافت کنید؟

سرویس‌کار تلویزیون شما و یا آن مجموعه‌ای که اقدام به تعمیرات تلویزیون شما را خواهد کرد، باید بین یک هفته تا یک ماه گارنتی قطعات تعویض شده ویا تعمیر شده را به شما بدهد. در نظر داشته باشید که هیچ تضمینی بابت قطعات دیگر به شما داده نخواهد شد! به دلیل تحریم‌ها هیچ نمایندگی اصلی در ایران وجود ندارد و تنها شرکت‌های خصوصی هستند که اقدام به ارائه ضمانت‌نامه قطعات در زمان خرید تلویزیون به شما می‌دهند. 

دقت داشته باشید که جهت تعمیر تخصصی تلویزیون ال جی و سایر قطعات اورجینال می‌توانید با تعمیرکاران تلویزیون با ما  09157002898  تماس بگیرید و جهت ثبت سفارش خود اقدام نمایید. 

قطعه باید تعمیر شود یا تعویض؟

تا 90 درصد بسته به شخص یا شرکتی دارد که به بررسی مشکل تلویزیون شما می‌پردازد که آیا صداقت را اولویت کار خود قرار می‌دهد یا خیر؟  متاسفانه موارد زیر از طرف سرویس کاران نامعتبر تلویزیون بسیار مشاهده شده است: 

سود بیشتر در تعویض باعث می‌شود پیشنهاد تعویض قطعه به جای تعمیر قطعه تلوزیون را به شما بدهد! نبود حرفه مناسب و یا ابزار مناسب برای تعمیر و… حتما حتما از سرویس کار باتجربه برای مشاوره تعمیرات تلویزیون خود استفاده کنید ویا حداقل از 2 یا 3 نفر برای مشاوره تعمیرات استفاده کنید.

مثالی برای شما میزنیم: اگر نمایشگر تلویزیون شما نیاز به تعمیر داشته باشد و نیاز باشد که لامپ‌های پشت نمایشگر شما تعویض شود و تعمیرکار فقط تعداد به خصوصی از لامپ‌ها را تعویض کند چه مشکلی پیش می‌آید؟ بعد از چند ماه مجدد آن مشکل برای شما پیش‌می‌آید. حتی اگر تعویض قطعات هم جلوی شما انجام شود؛ شما معمولا امکان تشخیص صحیح آن را ندارید. 

تعمیر تلویزیون در منزل آیا امکان تعمیر تلویزیون در منزل وجود دارد؟

شاید بله، اما … تعمیر برخی از قطعات و یا تعویض آنها نیاز به دستگاه‌های مخصوص دارد و امکان تعمیر آن‌ها در منزل وجود ندارد. اگر مشکلاتی مثل برد پاور، برد بک لایت، تعویض برد تیکان باشد امکان تعمیرات تخصصی تلویزیون در منزل و یا تعویض قطعات تلویزیون در محل و یا منزل شما وجود دارد؛ تعمیر و تعویض اسپیکر هم معمولا در منزل انجام می‌شود.  تشخیص صحیح این مورد که آیا امکان تعمیر و یا تعویض قطعات شما در منزل وجود داشته باشد نیاز به کارشناسی آن از طرف تعمیرکار تلویزیون است. پیشنهاد می‌شود کارشناس بازدید از تلویزیون شما را در محل انجام دهد و در صورت تمایل نداشتن شما به تعمیر تلویزیون توسط شخص سرویس کار، شما فقط هزینه ایاب و ذهاب +تشخیص عیب ( چیزی بین 70 تا 150هزارتومان در مشهد ) را پرداخت کنید. 

متاسفانه مشاهده شده که سرویس کار تلویزیون در جواب سوال شما که (تلویزیون را در منزل تعمیر کنید)، به دلیل نداشتن وقت کافی، به شما اعلام می‌کند که تلویزیون باید در کارگاه تعمیر شود!  با این کار تعمیرکار تلویزیون زمان بیشتری برای سرویس تلویزیون شما دارد .

تعمیر و سرویس انواع قطعات تلویزیون در میهن تعمیر با مدیریت مهندس حمیدی و براتی 

09157002898  و  09352213485

 

خدمات میهن تعمیر شامل…

 

     خدمات لباسشویی

تعمیر ، باز و نصب ، ریست برد ، تعمیر برد ، سرویس سالانه ، در نهایت تعویض قطعات معیوب در صورت لزوم…

  انواع ماشینهای لباسشویی تمام اتومات در مشهد  

  خدمات آبسردکن

تعمیر ، باز و نصب ، ریست برد ، تعمیر برد ، رفع نشتی آب ، رسوب زدایی ، رفع نشتی گاز ، شارژگاز ، تعویض قطعات معیوب ، انواع برندهای آبسردکن های ایستاده اداری و هتلی و یا رومیزی در سراسر مشهد.  

  خدمات کولر گازی

تعمیر، باز و نصب ، سرویس سالانه ، ست کردن کنترل ، تعمیر برد ، رفع نشتی آب و گاز ، شارژ گاز، انواع کولر گازی درسراسر مشهد و حومه .  

  خدمات پکیج

تعمیر ، باز و نصب ، رسوب زدایی ، هوا گیری ، رفع آبریزی ، رفع نشتی رادیاتور ها ، رفع افت فشار پکیج ، برطرف کردن انواع ارورهای پکیج ، برسی علت های گوناگون خاموشی پکیج و رفع آن، سرویس سالانه، در انواع برندهای پکیج در سراسر مشهد و حومه با مدیریت مهندس حمیدی و براتی .

خدمات یخچال

  تشخیص عیب تعویض موتور شارژ گاز تعویض فیلتر تعویض المنت تعویض سنسور تعویض ترموستات تعمیر برد رفع نشتی سرویس سالانه 

ماشین ظرفشویی

تعمیر برد تعویض پمپ تخلیه تعمیر المنت سرویس سالانه  نصب  جابه جایی تعویض شیر ورودی و خروجی  

   دیگر خدمات مربوطه…

    فقط با ۰۹۱۵۷۰۰۲۸۹۸ و ۰۹۳۵۲۲۱۳۴۸۵ تماس بگیرید.   

  ویژگی های میهن تعمیر…

 • سرعت بالا دقت بالا در عیب یابی
 • نازلترین قیمت خدمات نسبت به همکاران دیگر
 • با کیفیت ترین خدمات نسبت به دیگر همکاران
 • پاسخگویی و تعهد خدمت با بیش از ۸ سال سابقه درخشان درمشهدوحومه تماس با ۰۹۱۵۷۰۰۲۸۹۸ و ۰۹۳۵۲۲۱۳۴۸۵ 

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *