ریست برد لباسشویی الجی در مشهد 09157002898 براتی

 

ریست ماشین لباسشویی ال جی

ال جی برند مطرحی در تولید انواع محصولات لوازم خانگی است که با سال ها سابقه رضایت کاربران زیادی را به دست آورده است. لباسشویی های این برند نیز در انواع و اقسام گوناگونی با قابلیت های کاربردی و ظاهری مدرن روانه بازار می شوند. اما گاهی ممکن است بنا بر هر دلیلی شاهد ناکارآمدی در سیستم کاری لباسشویی ال جی باشید. ماشین های لباسشویی از هر برندی که باشند بر اثر عواملی چون نوسانات برق و استهلاک قطعات داخلی پس استفاده ی چند ساله دچار آسیب می گردند.

در  این میان احتمال دارد برخی از خرابی ها با کندی روند چرخش سطل لباس ها و یا پیدایش ارورهای مختلف در نمونه های دیجیتالی نمایان شود. در چنین شرایطی اولین و مناسب ترین راهکار حل مشکل، ریست ماشین لباسشویی ال جی است که در بسیاری از موارد موثر می باشد. البته اگر آسیب وارده قطعات داخلی را تحت تاثیر قرار داده باشد، مراجعه به مراکز تعمیراتی معتبر امری ضروریست. نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی همواره آماده ی خدمت رسانی در راستای بازیابی کارکرد ماشین های لباسشویی ال جی در بالاترین سطح کیفی ممکن است.

 

علائم پیدایش نیاز به ریست ماشین لباسشویی ال جی

ریست ماشین لباسشویی ال جی و یا سایر برندهای تولید کننده ی این تجهیزات، می تواند بخشی از مشکلات و ایرادهای مرتبط با عملکردهای نادرست دستگاه را برطرف سازد. برای مثال اگر دستگاه در حین کار متوقف شود، می توان به راحتی با انجام فرآیند ریست ماشین لباسشویی ال جی دوباره سیستم کاری لباسشویی را فعال کرد.

گاهی نیز ممکن است با وجود اتصال لباسشویی ال جی به برق و عدم وجود هیچ گونه خرابی خاصی در ساختار فنی آن، دستگاه توسط هیچ گونه دستوری فعالیت خود را شروع نکند و یا پس از گذشت مدتی طولانی به کندی آغاز به کار کند. در چنین مواقعی ریست کردن لباسشویی LG می تواند مفید واقع شود و کارکرد اصلی دستگاه را بازیابی نماید. چنانچه پس از ریست همچنان مشکلات ذکر شده به قوت خود باقی باشد، تعمیرات تخصصی تحت نظر کارشناسان مجرب حوزه ی تعمیر لباسشویی ال جی نیازی غیر قابل چشم پوشیست.

 

نحوه ی ریست کردن لباسشویی LG

به طور کلی می توان گفت: بسیاری از مشکلات ایجاد شده در لباسشویی ال جی به دلیل عدم برقراری ارتباط بین موتور و پنل کنترل لباسشویی پدید می آیند که ریست ماشین لباسشویی ال جی می تواند در برقراری مجدد این ارتباط کمک شایانی کند. برای انجام فرآیند ریست کردن لباسشویی LG دو حالت مختلف پیش رو است. این دو حالت بستگی به نوع دستگاه شما دارد که با دکمه ی مخصوص ریست طراحی شده باشد و یا بدون آن.

 

ریست ماشین لباسشویی با دکمه ی ریست

برای انجام ریست ماشین لباسشویی ال جی با استفاده از دکمه ی مخصوص ریست، ابتدا دستگاه را خاموش کنید. سپس لباسشویی را در حالت Cotton روشن سازید. بلافاصله پس از روشن کردن سیستم باید دکمه ی Temp و یا Speed Spin را یک بار زده و رها کنید. سپس دکمه ی Level Water یا Function را فشار دهید و رها سازید. این مرحله را تا زمانی که عبارت T01 روی نمایشگر ظاهر شود، تکرار کنید و پس از آن که T01 به T02 تغییر یافت، کلید Start رو فشار دهید.

در این بخش عبارت ELT بر روی نمایشگر لباسشویی نمایش داده می‌شود. اکنون از دکمه ی ریست لباسشویی استفاده کنید. پس از زدن این دکمه ممکن است خطاهایی بر روی نمایشگر دیده شود که برای رفع آن ها کلید Temp را به مدت 5 ثانیه نگه دارید تا عبارت EOD را مشاهده کنید. بدین ترتیب عملیات ریست لباسشویی به طور کامل شکل خواهد گرفت.

ریست ماشین لباسشویی بدون دکمه ریست

 چنانچه لباسشویی شما فاقد کلید ریست است، پس از قطع کردن برق لباسشویی به مدت 5 ثانیه دکمه ی START/PAUSE را فشار دهید و مجددا سیستم را به برق بزنید تا سیستم ریست گردد.

نمایندگی لباسشویی ال جی در مشهد براتی 09157002898

تخصص بالا و کیفیت بی نظیر، دو عنصر جدانشدنی از سیستم کاری نمایندگی لباسشویی ال جی است. این مرکز در راستای کسب رضایت کاربران و متقاضیان انواع لباسشویی های ساخت ال جی به فعالیت می پردازد. خدمات تخصصی نمایندگی رسمی ال جی با صرف کوتاه ترین زمان ممکن در دو حوزه ی فروش و تعمیر شکل می گیرند. خاطرنشان می نماییم که این مجموعه ضمن ارائه ی جدیدترین مدل های لباسشویی برند باسابقه ی ال جی، کلیه ی امور تعمیرات این تجهیزات را براساس پارامترهای استاندارد ارائه می نماید.

ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی یکی از راهکارهای کاربردی در زمان درست کار نکردن دستگاه بدون ضرورت تعمیر ماشین لباسشویی ال جی است. این راهکار در زمانی که یک ایراد و نقص سخت افزاری در میان نباشد کارساز است. ریست ماشین لباسشویی ال جی در هنگام مشاهده یک سری خطاهای ماشین لباسشویی ال جی یک روش بسیار موثر در عملکرد مناسب این وسیله به حساب می‌آید.

به عبارتی دیگر، راه حل رفع بیشتر خطاهای دیده شده در نحوه عملکرد ماشین لباسشویی، به راحتی با ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی قابل رفع است. همین امر بر اهمیت یادگیری و شناخت حالت‌های ریست کردن این وسیله برقی افزوده است. اصولا در دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی به انواع حالت‌های ریست کردن ماشین لباس شویی ال جی اشاره شده است.

روش‌های ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی

بیشترین سوالی که در این خصوص بین کاربران مختلف مطرح است، نحوه ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی در مدل‌های مختلف است. ریست کردن این دستگاه پر کاربرد بر اساس ساختار طراحی شده آن به دو روش اساسی تقسیم می‌شود، که در این قسمت برای آشنایی بیشتر با ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی به این موارد اشاره خواهیم داشت.

روش‌های ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی

بیشترین سوالی که در این خصوص بین کاربران مختلف مطرح است، نحوه ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی در مدل‌های مختلف است. ریست کردن این دستگاه پر کاربرد بر اساس ساختار طراحی شده آن به دو روش اساسی تقسیم می‌شود، که در این قسمت برای آشنایی بیشتر با ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی به این موارد اشاره خواهیم داشت.

ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی با دکمه ریست

این روش برای زمانی است که ماشین لباسشویی مورد استفاده به دکمه مخصوص ریست (reset) تجهیز شده باشد. مراحل انجام ریست کردن دستگاه در این حالت به شرح ذیل است:

 • ابتدا ماشین لباسشویی را خاموش کنید، سپس دستگاه را در وضعیت Cotton قرار دهید و دوباره ماشین لباسشویی را روشن کنید.
 • توجه به این نکته ضرورت دارد که بلافاصله پس از روشن شدن، دکمه Temp یا Speed Spin را فقط یک بار فشار دهید.
 • از نگهداشتن دستتان بر روی دکمه نامبرده خودداری کنید.
 • در این میان دکمه Level Water یا Function را یک بار لمس کنید.
 • این مرحله را تا زمان ظاهر شدن عبارت T01 ادامه دهید و زمانی که این عبارت به T02 تغییر یافت، دکمه Start را فشار دهید.
 • در مرحله بعدی وضعیت ELT روی صفحه نمایان می‌شود، حال زمان فشردن دکمه ریست ماشین لباسشویی (reset) است.
 • در برخی مواقع با فشردن دکمه ریست، پیغام‌های خطایی در صفحه مشاهده می‌شود، اگر در هر کدام دکمه Temp را به مدت ۵ ثانیه نگه دارید، برطرف خواهد شد.
 • عمل ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی در این روش به درستی انجام شد.
 • نکته قابل تاملی که در نحوه ریست کردن ماشین لباسشویی در این روش وجود دارد، قرارگیری دکمه ریست در محل‌های مختلف برای مدل‌های گوناگون ماشین لباسشویی ال جی است. بنابراین مطالعه دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی ال جی قبل از هر گونه اقدامی در این مورد توصیه می‌شود.

ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی‌ با قطع برق

به این حالت ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی بدون دکمه نیز گفته می‌شود. در واقع دلیل نامگذاری این روش ریست کردن به این عنوان کاربرد آن برای ماشین‌های لباسشویی ال جی بدون دکمه ریست است. راهکار ساده‌ای برای این شرایط وجود دارد.

 •  در این وضعیت ماشین لباسشویی را از برق کشیده سپس به مدت ۵ ثانیه دکمه Start یا Pause را لمس کنید.
 • بعد از انجام این کار برق را وصل کرده تا سیستم ریست شود.
 • البته می‌توانید دستگاه را هم از برق جدا کرده و بعد از ۵ دقیقه آن را به برق وصل کنید.

چه خطاهایی با ریست کردن ماشین لباسشویی ال جی رفع می‌شوند؟

گاها برخی اتفاقا در هنگام فعالیت ماشین لباسشویی ال جی رخ می‌دهد که مانع انجام کار این دستگاه به درستی می‌شود. این حالت‌های که بخشی از آنها را خطاهای ماشین لباسشویی ال جی به خود اختصاص داده‌اند، با ریست کردن این وسیله برقی به راحتی قابل برطرف شدن هستند.

برای برطرف شدن مشکل به صفحات دیگر مراجعه و در صورت نیاز به حضور تکنیسینهای میهن تعمیر فقط کافی است تماس بگیرید تا هم از مشاوره رایگان استفاده کنید یا… 

گاها برخی از خطاها با فشردن برخی کلیدها برطرف میشود که آموزش آن را میتوانید مشاهده کنید…

کدهای خطای لباسشویی الجی در صفحات دیگر سایت قابل مشاهده است و میتوانید برای رفع خطاهای لباسشویی الجی به صفحات دیگر جهت رفع آن مراجعه نمایید. 

میهن تعمیر با مدیریت  مهندس حمیدی و براتی خدمات خود را در زمینه تعمیرات انواع لباسشویی و آبسردکن در سراسر مشهد ارائه میدهد. 

تماس با 09157002898  و  09352213485

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *