نمایندگی آبسردکن ایستکول در مشهد 09157002898

 

 

تعمیر انواع آبسردکن در مشهد و حومه

09157002898 براتی


آبسردکن وسیله ای محبوب در ادارات ، منازل و اماکن تجاری بوده که بر خلاف نامش علاوه بر خروجی آبسرد در اکثر مواقع خروجی آب جوش نیز دارد و از همین رو در تمام فصول کاربردی می باشد ، برند ایستکول نیز سالیان درازیست که در ایران مشغول عرضه آبسردکن می باشد و مجموعه میهن تعمیر هم در طول این سالها خدمات تعمیر آبسردکن ایستکول را انجام می دهد.

چرا از خود تکنسین نپرسیم؟!

کاربران محترم می توانید به راحتی با تکنسین در تماس باشید و در زمانی کوتاه پاسخ سوال خود را دریافت کنند.

تعمیر آبسردکن ایستکول در محل  در مجموعه پیشتاز سرویس تعمیرات آبسردکن در محل کار و یا منزل مشتری و بدون نیاز به جابجایی انجام می شود و همین امر سبب شده تا علاوه بر کاهش هزینه های رفت و آمد و انتقال دستگاه صرفه جویی در زمان مشتری نیز صورت گیرد و همچنین آسیب های ناشی از حمل و نقل آبسردکن نیز به صفر برسد همچنین تعمیرات آبسردکن ایستکول در محل سبب می شود تا مشتری از نزدیک به مراحل تعمیر و تعویض قطعات اشراف داشته باشد و به طور کلی با کم و کیف تعمیرات آشنا شود.

تعمیر آبسردکن ایستکول در مشهد

میهن تعمیر به عنوان  در دسترس ترین و با کیفیت ترین و ارزانترین مرکز مجاز تعمیرات آبسردکن ایستکول در مشهد فعالیت خود را از سال 1390 آغاز نموده و تا کنون با بیش از ده هزار مشترک فعال افتخار کسب بالاترین میزان رضایت در زمینه تعمیرات آبسردکن ایستکول را نیز داراست.  تمامی خدمات تعمیر آبسردکن ایستکول در استان تهران و البرز صرفا انجام می شود و شامل تمامی مناطق مشهد بوده…


و از دیگر مراکز در شهرستانهای میهن عزیزمان اطلاعی از نمایندگی تعمیرات آبسردکن ایستکول در دسترس نداریم.


همچنین در صورتی که برای تعمیرات آبسردکن ایستکول می خواهید اقدام نمایید و ساکن شهرستان  مشهد و حومه مشهد هستید نیز می توانید با تماس ضمن مشاوره رایگان، درخواست خود را مطرح نمایید.

ویژگی های مرکز تعمیرات آبسردکن ایستکول در مجموعه میهن تعمیر…

سعی نموده ایم تا با ایجاد تفاوت در نوع خدمات سبب جذب حداکثری مشتریان شویم که از این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. پاسخگویی 24 ساعته حتی در ایام تعطیل
 2. به کارگیری نیروهای برتر در مشهد مقدس
 3. گارانتی تعمیرات آبسردکن ایستکول تا 6ماه
 4. تعمیر قطعات به جای تعویض بی مورد قطعات
 5. استفاده از قطعات فابریک در صورت تعویض
 6. تعرفه مصوب و مطابق نرخنامه اتحادیه     تمامی این موارد در کنار هم سبب شده تا تعمیرات آبسردکن ایستکول در مرکز تعمیراتی میهن تعمیر با رضایت بیش از نود و پنج درصدی مشتریان همراه باشد که امیدواریم با کمک شما عزیزیان بتوانیم این میزان را به صد در صد افزایش دهیم.

 

ایرادات رایج و راههای تعمیر آبسردکن ایستکول

آبسردکن به خوبی آب را خنک نمی کند،علت چیست؟

 1. کمبود مبرد در سیکل (لوله ها را با دست لمس نمایید در صورت ولرم بودن دمای لوله های مسی مبرد در سیکل کم شده است برای شارژ گاز با مرکز تعمیر آبسردکن ایستکول در ارتباط باشید.)
 2.   کیپ بودن مسیر سیکل (در صورتی که مسیر لوله کشی در سیکل دچار گرفتگی شده باشد نیز مبرد در سیکل به درستی جریان پیدا نکرده و طبیعتا آب به خوبی خنک نخواهد شد برای شستشو سیکل استفاده از ازت و توزن بهترین راه می باشد که در مرکز تعمیر آبسردکن ایستکول نیز از همین روش برای شستشو سیکل استفاده می شود.)
 3. عدم کارکرد فن دستگاه (در صورت عدم کارکرد صحیح فن دستگاه نیز کمپرسور به خوبی خنک نشده و در نتیجه برودت در سیکل افت می کند تعمیر آبسردکن ایستکول در این مورد در محل و بدون جابجایی قابل انجام می باشد.)
 4. کمپرسور معیوب است. (فیش های سر کمپرسور می بایست جدا شده و اهم فیش ها بررسی شود در صورتی که یکی از سر فیش ها نیز اهم نداشته باشد سیم پیچ کمپرسور سوخته است ، یکی از پرهزینه ترین موارد در هنگام تعمیر آبسردکن ایستکول مربوط به سوختن کمپرسور می باشد.)

دلیل برق داشتن بدنه آبسردکن ایستکول چیست؟

 1.   نبود ارت در محل نصب (اگر محلی که آبسردکن را نصب کرده اید دارای ارت نباشد این اتفاق رخ می دهد که می توانید با نصب عایق در زیر دستگاه از این اتفاق جلوگیری نمایید.)
 2. اتصال به بدنه ادوات برقی (هر قطعه الکتریکی که در آبسردکن معیوب شود ممکن است اتصال به بدنه ایجاد کند دستگاه را از برق خارج نمایید و برای تعمیر آبسردکن ایستکول با نزدیکترین شعبه میهن تعمیر در ارتباط باشید.)
 3. خرابی سیم برق یا تبدیل (در صورت مشاهده خرابی ، ذوب شدگی و یا پارگی در سیم برق و یا تبدیل سیم برق دستگاه را فورا از برق خارج نموده و اقدام به رفع نقص نمایید،توصیه می کنیم برای رفع موضوع با پشتیبانی مجموعه در ارتباط باشید.)

صدای کار آبسردکن زیاد شده است،علت چیست؟

 1. کمپرسور معیوب است. (روتور آسیب دیده و کمپرسور صدای زیادی در حین کار پیدا می کند،برای تعمیرات آبسردکن ایستکول در این حالت می بایست اقدام به تعویض کمپرسور نمایید.)
 2. پایه های کمپرسور خورده شده است. (پایه ها را باز نمایید و تعویض نمایید،برای تعویض پایه ها حتما از پایه های یدکی اصلی می بایست استفاده نمایید.)
 3. عایق ها از بین رفته است. (پشت دستگاه را باز نمایید و هرجایی از بدنه که صدای نامتعارف تولید می کرد عایق کاری نمایید

آبسردکن نشت آب دارد،علت چیست؟

 1.  واشر ها خوردگی پیدا کرده اند. (تعویض واشرهای شیر امری تخصصی می باشد که می بایست توسط تعمیرکار آبسردکن آموزش دیده انجام شود،از همین رو توصیه می کنیم در این حالت دستگاه را باز نکنید و با مرکز تعمیر آبسردکن ایستکول در ارتباط باشید.)
 2. شیر آبسردکن آسیب دیده است. (شیر آبسردکن را به آرامی باز نمایید و اقدام به تعویض نمایید.)
 3. مخزن آب پوسیدگی دارد. (مخزن آب را در صورت مشاهده پوسیدگی از مرکز تعمیرات آبسردکن ایستکول تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)
 4. شلنگ و اتصالات معیوب می باشد. (قسمت آسیب دیده را به آرامی جدا نموده و اقدام به تعویض شلنگ نمایید در صورت خرابی اتصالات نیز می بایست برای تعمیر آبسردکن ایستکول قطعه مورد نظر را از فروشگاه مجموعه تهیه و اقدام به تعویض نمایید.)

 

قسمت یخچال آبسردکن عمل نمی کند،علت چیست؟

 1.  شیر برقی معیوب است. (برق مستقیم به بوبین شیر برقی بدهید و در صورت عدم کارکرد اقدام به تعویض شیر برقی نمایید.)
 2. خازن راه انداز آسیب دیده است. (خازن را تخلیه نمایید و با تهیه قطعه اقدام به تعمیر آبسردکن ایستکول نمایید.)
 3. لاستیک دور درب پارگی دارد. (هدر رفت هوا سبب می شود تا برودت در یخچال باقی نماند و اتلاف انرژی پدید بیاید برای تعویض لاستیک درب یخچال ایستکول می بایست با نمایندگی رسمی تعمیرات آبسردکن ایستکول تماس بگیرید.)
 4. گارانتی تعمیرات آبسردکن ایستکول  اگر دستگاه آبسردکن ایستکول خود را با ضمانت نامه مجموعه میهن تعمیر تهیه نموده اید گارانتی 24 ماهه محصول بر عهده شرکت بوده و در روز نصب توسط نصاب مجموعه تاریخ گارانتی در کارتابل کاربری شما ذخیره می شود و در صورت بروز هرگونه مشکل تعمیر آبسردکن ایستکول بدون دریافت هیچ هزینه ای برای مشتری انجام می شود.

در نظر داشته باشید در طول مدت زمان گارانتی قطعات هزینه ایاب و ذهاب تکنسین صرفا به عهده مشتری می باشد و خدمات گارانتی شامل هیچ گونه هزینه دیگری نمی باشد،در صورت بروز هرگونه تخلف مراتب را با شماره های پشتیبانی در میان گذارید.  همچنین در صورت تعمیر آبسردکن ایستکول در شرایط غیر گارانتی نیز بستگی به نوع خدمات از 3 ماه تا 24 ماه قطعه تعویض شده شامل گارانتی می باشد.

 

و در آخر در صورتی که می خواهید برای تمدید گارانتی آبسردکن ایستکول نیز اقدام نمایید می توانید با ارسال مدل به بخش پشتیبانی خدمات تعمیر آبسردکن ایستکول استعلام قیمت گارانتی را بر حسب مدل دریافت نموده و در صورت تمایل اقدام به تمدید گارانتی نمایید و در صورت بروز مشکل به صورت رایگان برای تعمیر آبسردکن ایستکول اقدام نمایید.

 

سوالات رایج (FAQ) مشتریان در خصوص تعمیر آبسردکن ایستکول

 1. چه زمانی برای تعمیر آبسردکن ایستکول اقدام کنیم؟
 2. در صورت بروز هرگونه اختلال در کارکرد دستگاه می بایست برای تعمیر آبسردکن ایستکول اقدام نمایید.
 3. هزینه تعمیر آبسردکن ایستکول چقدر می باشد؟
 4. آیا می بایست برای سرویس آبسردکن ایستکول اقدام کنیم؟  بله، برای بالاتر رفتن راندمان هر محصول برودتی از جمله آبسردکن می بایست سالیانه و نهایتا هر دوسال یک بار اقدام نمایید.
 5. تعمیر آبسردکن ایستکول شامل چند ماه ضمانت می باشد؟  بستگی به نوع تعمیرات تعمیرات آبسردکن ایستکول از 3 ماه تا 24 ماه شامل گارانتی می باشد.
 6. تعمیر آبسردکن ایستکول حدودا چقدر زمان بر می باشد؟  به طور کلی تعمیرات آبسردکن از زمان مراجعه تکنسین نهایتا 2 ساعت زمان بر می باشد.

خدمات میهن تعمیر شامل…

خدمات لباسشویی

تعمیر ، باز و نصب ، ریست برد ، تعمیر برد ، سرویس سالانه ، در نهایت تعویض قطعات معیوب در صورت لزوم ، انواع ماشینهای لباسشویی تمام اتومات در مشهد

   تعمیر و شارژ گاز آبسردکن در مشهد 09157002898   

خدمات آبسردکن

تعمیر ، باز و نصب ، ریست برد ، تعمیر برد ، رفع نشتی آب ، رسوب زدایی ، رفع نشتی گاز ، شارژگاز ، تعویض قطعات معیوب   انواع برندهای آبسردکن های ایستاده اداری و هتلی  و یا رومیزی در سراسر مشهد.

خدمات کولر گازی

تعمیر، باز و نصب ، سرویس سالانه ، ست کردن کنترل ، تعمیر برد ، رفع نشتی آب و گاز ، شارژ گاز   انواع کولر گازی درسراسر مشهد و حومه

خدمات یخچال

تشخیص عیب، تعویض موتور، شارژ گاز، تعویض فیلتر، تعویض المنت، تعویض سنسور، تعویض ترموستات، تعمیر برد، رفع نشتی، سرویس سالانه

خدمات ماشین ظرفشویی

تعمیر برد، تعویض پمپ تخلیه، تعمیر المنت، سرویس سالانه، نصب  ، جابه جایی، تعویض شیر ورودی و خروجی  تعمیرکار تلوزیون در مشهد

خدمات تعمیرات تلوزیون

تعمیر انواع برندهای تلوزیون، تعمیر برد خراب، تعمیر برد سوخته، تعویض قطاات، رفع اتصالی، رفع تاری صفحه نمایش، رفع خط روی صفحه، رفع علل تک صدایی یا تک تصویری و…

خدمات پکیج

تعمیر  باز و نصب ، رسوب زدایی ، هوا گیری ، رفع آبریزی ، رفع نشتی رادیاتور ها ، رفع افت فشار پکیج ، برطرف کردن انواع ارورهای پکیج ، برسی علت های گوناگون خاموشی پکیج و رفع آن، سرویس سالانه، در انواع برندهای پکیج

ودیگر خدمات مربوطه…

خدمات میهن تعمیر در سراسر مشهد و حومه با مدیریت  مهندس حمیدی و براتی  فقط با ۰۹۱۵۷۰۰۲۸۹۸ و ۰۹۳۵۲۲۱۳۴۸۵ تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *