تعمیر لباسشویی در مشهد براتی 09157002898

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در مشهد براتی 09157002898

تعمیر گاه تخصصی ماشین لباسشویی دوو در مشهد

نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در مشهد ، ما ماشین لباسشویی دوو شما را در هر مدل توسط مجرب‌ ترین تعمیرکاران در محل و کمترین زمان و با بالاترین کیفیت تعمیر و سرویس می‌نمایم. ما حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی شما هستیم. ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا تعمیر ماشین لباسشویی دوو در محل شما و بدون نیاز به حمل ماشین لباسشویی به تعمیرگاه انجام شود.

برای بهره‌مندی از خدمات تعمیر و سرویس انواع ماشین لباسشویی دوو در مشهد با شماره‌ 09157002898 تماس بگیرید.

تعمیر انواع لباسشویی دوو در مشهد براتی 09157002898

قطعات اصلی

برای تعمیرات ماشین لباسشویی تکنسین های میهن تعمیر فقط از قطعات اصلی استفاده می‌کنند.

تکنسین های مجرب

ماشین لباسشویی شما توسط تکنسین های حرفه‌ای و متخصص با دقت زیاد تعمیر و سرویس می‌شود.

سرعت خدمات

تعمیر ماشین لباسشویی در کمترین و سریع‌ترین زمان در محل شما انجام می‌شود.

متخصصین میهن تعمیر آماده تعمیر لباسشویی دوو شما

سپردن لباسشویی دوو به تعمیرکار متخصص که در زمان کوتاه و به صورت اصولی قادر به رفع مشکل دستگاه و بازگرداندن آن به شرایط عملکرد باکیفیت خوب باشد. میهن تعمیر بیش از هزاران مورد تعمیرات لباسشویی را در کارنامه خود دارد. متخصصین مجرب ما در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی دوو خدمات خود را در سریعترین زمان و برطبق اصول استاندارد تعمیرات لباسشویی دوو برای تمامی مدلها و ظرفیت های لباسشویی دوو ارائه می نمایند.

تعمیرات لباسشویی دوو چقدر هزینه دارد؟

حتما برای شما هم دغدغه است که هزینه تعمیرات لباسشویی دوو تان چقدر میشود. متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی دوو پس از بررسی و عیب یابی دستگاه هزینه حدودی تعمیر را اعلام می کنند. قیمت اعلام شده با توجه به نوع و شدت خرابی قطعات و دلایل بروز مشکل در دستگاه تخمین زده می شود. تعمیرکار اول تعیین می کند که علت ایراد موجود در ماشین لباسشویی چیست.

تعمیر هریک از قطعات هزینه مشخصی دارد و پاکسازی فیلترها هم زیاد گران تمام نمی شود. هزینه تعمیرات لباسشویی زمانی بالا می رود که یک یا چند قطعه تعویض شوند. چون در این شرایط قیمت قطعه جدید هم به هزینه نهایی تعمیرات اضافه می شود. ما در تعمیر ماشین لباسشویی دوو تلاش می کنیم که فرایند تعمیر انواع لباسشویی دوو را با تعرفه مناسب و در عین حال استفاده از قطعات اورجینال انجام دهیم.هزینه های تعویض سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در مدلها و ظرفیت های مختلف متفاوت است چرا که قطعه و اجزای هر یک از آن‌ها با توجه به مدلها مورد نظر متفاوت است. بهتر است تا کمی با هزینه های نصب و خدمات آشنا شوید تا برای تعمیر لباسشویی و یا تعویض قطعات و سرویس ماشین لباسشویی با هزینه ها آشنایی داشته باشید. اصولا رنج قیمت ارائه خدمات بدین صورت است.

انواع هزینه جهت خدمات لباسشویی دوو عبارتنداز:

 • نصب ماشین لباسشویی دوو
 • سرویس ماشین لباسشویی دوو
 • تعمیر تایمر مکانیکی ماشین لباسشویی دوو
 • تعمیر تایمر دیجیتالی دوو
 • تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی دوو
 • تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوو
 • تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی دوو
 • تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی دوو
 • تعویض میکرو سوئیچ ماشین لباسشویی دوو
 • تعویض سه نظام، کاسه نمد و بلبرینگ دوو
 • تعویض خرطومی لباسشویی دوو
 • تعویض برد ماشین لباسشویی دوو
 • تعویض موتور ماشین لباسشویی دوو
 • تعمیر صفحه دیجیتالی لباسشویی دوو
به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی دوو توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:
 • استفاده بیش از حد نرمال از پودر ماشین لباسشویی باعث بهتر تمیز شدن لباسهای شما نخواهد شد.برای بهتر تمیز شدن به زمانبندی و انتخاب نوع برنامه نسبت به جنس و کثیف بودن آن دقت بیشتری داشته باشید.
 • در صورت استفاده از نرم کننده ابتدا آن را با آب رقیق کنید بعد در مخزن بریزید.نسبت بو نوع جنس کثیفی زمانبندی مناسبی را برای شستشو انتخاب کنید و همه را با یک درجه ثابت نشورید. تا از لباسشویی خود رضایت کامل را داشته باشید.
 • حتما نباید با سرعت دور تند نسبت به خشک شدن لباسها اقدام کرد. پس نسبت به نوع و جنس لباسهای خود دور خشک کن را تنظیم نمایید.بعد از هر بار شستشو به دستگاه خود دو ساعت استراحت دهید و سپس درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید.
 • هر دو ماه یک بار با جرم گیر مخصوص دستگاه خود را جرم گیری نمایید.

ارورهای ماشین لباسشویی دوو

کد خطا یا ارور E2 و E1 ماشین لباسشویی دوو این خطا نشان دهنده وجود بیش از حد آب در دیگ لباسشویی دوو میباشد .اگر آب بیش از حد در دستگاه مشاهده میکنید احتمالا پمپ تخلیه معیوب است .اگر آب در داخل دستگاه دیده نمیشود ، سنسور آب یا برد الکترونیکی مشکل دارد. برای تعمیر لباسشویی با نمایندگی دوو تماس بگیرید .

کد خطا یا ارور E4 ماشین لباسشویی دوو زمانی که آبریزی از لباسشویی شما توسط سنسور ها حس میشود این ارور نمایان میشود .ممکن است بخشی از اتصالات لوله های شما جدا یا پاره شده باشد ، یا پمپ تخلیه نشتی دارد. برای تعمیر لباسشویی دوو با نمایندگی تماس بگیرید.

کد خطا یا ارور E5 و E6 لباسشویی دوو وقتی برد الکترونیکی شما ولتاژ بیش از حد را در دستگاه شما اندازه گیری میکند این ارور ظاهر میشود .ممکن است لباس شما بین سبد شستشو و دیگ گیر کرده باشد و مانع چرخیدن سبد شستشو شود .همچنین ممکن است مشکل در برد الکترونیکی و PCB باشد .

کد خطا یا ارور E7 لباسشویی DEAWOO این کد مربوط به خطای جهت چرخش موتور میباشد ، زمانی که جهت گردش موتور اشتباه تشخیص داده میشود این خطا ظاهر میشود .مشکل در برد یا موتور یا تاخو میباشد ، برای تعمیر با نمایندگی تعمیرات دوو تماس بگیرید .

کد خطا یا ارور E8 لباسشویی دوو این خطا مربوط موتور لباسشویی شماست ، ممکن است اتصالات موتور سولفاته کرده باشند یا موتور شما از کار افتاده باشد .در هر صورت نیاز به بررسی بیشتر و تعمیر موتور میباشد.

کد خطا یا ارور E9 لباسشویی دوو هیدروسنور قطع شده یا فشار آب را اشتباه تشخیص میدهد ، سیم کشی ، لوله فشار و هیدروسنسور ( سنسور حسگر سطح آب ) بررسی شود.

کد خطا یا ارور H2 ماشین لباسشویی دوو سنسور دمای آب ماشین لباسشویی اتصال کوتاه کرده یا دمای غیر عادی را تشخیص میدهد ، برا رفع این ارور باید سنسور دما تعویض گردد .

کد خطا یا ارور H4 و H8 ماشین لباسشویی دوو زمانی که آب شستشو بیش از حد گرم میشود این خطا نمایش داده میشود ، ممکن است سنسور آب ، برد الکترونیکی یا المنت شما معیوب شده باشد ، نیاز به بررسی بیشتر میباشد .

کد خطا یا ارور H6 ماشین لباسشویی DAEWOO آب برای شستشو گرم نمیشود ، زمانی که دمای آب را بیشتر 40درجه سانتیگراد تنظیم میکنید ، المنت باید آب را به دمای مورد نظر برای شستشو برساند ، اگر این اتفاق نیافتد این خطا نمایان میشود .

کد خطا یا ارور IE ماشین لباسشویی دوو این خطا به ما نشان میدهد آبی وارد ماشین لباسشویی نمیشود تا شروع بکار کند ، شیر ورودی آب ، فشار آب ، شیر برقی ، سنسور حسگر آب ممکن است معیوب باشد یا کار نکند .

ارور LE در لباسشویی DEAWOO تشخیص باز بودن درب ماشین لباسشویی باعث بروز این خطا میشود ، امکان دارد میکروسویچ قفل درب ، زبانه درب ،یا برد تشخیص دهد درب باز است .

ارور یا خطا OE در لباسشویی دوو آب از ماشین لباسشویی تخلیه نمیشود ، ماشین لباسشویی نمیتواند آب را خارج کند ، ممکن است پمپ تخلیه مشکل داشته باشد .

ارور یا خطا PEF در لباسشویی DEAWOO فیلتر پمپ تخلیه مسدود است ، زمانی که یک سکه ، یک تکه پارچه یا لباس های کوچک در فیلتر تخیله گیر میکنند ، این خطا ظاهر میشود و آب داخل ماشین لباسشویی باقی میماند

.ارور یا خطا UE در ماشین لباسشویی دوو اگر لباس های نا همجنس ( لباس های سنگین و سبک ) در لباسشویی بیاندازید ، لباسشویی نمیتواند بار را تنظیم و تعادل را برقرار کند و این خطا رخ میدهد .

در صورتیکه مشکل شما رفع نشده است جهت تعمیر ماشین لباسشویی خود با ما تماس بگیرید خرابی های متداول ماشین لباسشویی در بیشتر مواقع شاهد این موضوع هستیم. که متخصصین زمانی که برای تعمیر ماشین لباسشویی اقدام می کنند با مشکلات و خرابی های مشابه روبرو خواهند شد. معمولا ماشین های لباسشویی از نواحی خاصی دچار خرابی خواهند شد. که هر یک می تواند دلیل مشخص نیز داشته باشد و قطعا برای رفع آن می توان از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل استفاده نمود.

در صورتی که به متخصص حرفه ای و با تجربه برای تعمیر لباسشویی نیاز داریدما میتوانیم در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را حل کنیم.

میهن تعمیر با کادری مجرب و کار آزموده در راه خدمت رسانی به همشهریان عزیز بیش از ۷ سال سابقه کار تخصصی در زمینه تعمیر و تعویض قطعات انواع برندهای لباسشویی در سراسر مشهد و حومه آماده ارائه خدمات منصفانه حرفه ای با کیفیت است با مدیریت مهندس حمیدی و براتی.

تلفن تماس به همراه مشاوره های رایگان از ۹ صبح تا ۱۰ شب ۰۹۳۵۲۲۱۳۴۸۵ و ۰۹۱۵۷۰۰۲۸۹۸

واتساپ مشکل و مشاوره آنلاین با ۰۹۱۵۷۰۰۲۸۹۸

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *