تعمیر کار لباسشویی الجی در مشهد 09157002898


تعمیر کار لباسشویی الجی در مشهد براتی 09157002898

نمایندگی لباسشویی الجی درمشهد

خدمات میهن تعمیر در سراسر مشهد

خدمات میهن تعمیر شامل…

خدمات لباسشویی

تعمیر ، باز و نصب ، ریست برد ، تعمیر برد ، سرویس سالانه ، در نهایت تعویض قطعات معیوب در صورت لزوم ، انواع ماشینهای لباسشویی تمام اتومات در مشهد

 

خدمات آبسردکن

تعمیر ، باز و نصب ، ریست برد ، تعمیر برد ، رفع نشتی آب ، رسوب زدایی ، رفع نشتی گاز ، شارژگاز ، تعویض قطعات معیوب ، انواع برندهای آبسردکن های ایستاده اداری و هتلی و یا رومیزی در سراسر مشهد.

خدمات کولر گازی

تعمیر، باز و نصب ، سرویس سالانه ، ست کردن کنترل ، تعمیر برد ، رفع نشتی آب و گاز ، شارژ گاز، انواع کولر گازی درسراسر مشهد و حومه .

خدمات یخچال

تشخیص عیب، تعویض موتور، شارژ گاز، تعویض فیلتر، تعویض المنت، تعویض سنسور، تعویض ترموستات، تعمیر برد، رفع نشتی، سرویس سالانه

خدمات ماشین ظرفشویی

0

تعمیر برد، تعویض پمپ تخلیه، تعمیر المنت، سرویس سالانه، نصب  ، جابه جایی، تعویض شیر ورودی و خروجی

خدمات تعمیرات تلوزیون

تعمیر تلوزیون سامسونگ در مشهد

تعمیر انواع برندهای تلوزیون، تعمیر برد خراب، تعمیر برد سوخته، تعویض قطاات، رفع اتصالی، رفع تاری صفحه نمایش، رفع خط روی صفحه، رفع علل تک صدایی یا تک تصویری و…

خدمات پکیج

تعمیر  باز و نصب ، رسوب زدایی ، هوا گیری ، رفع آبریزی ، رفع نشتی رادیاتور ها ، رفع افت فشار پکیج ، برطرف کردن انواع ارورهای پکیج ، برسی علت های گوناگون خاموشی پکیج و رفع آن، سرویس سالانه، در انواع برندهای پکیج

دیگر خدمات مربوطه…

خدمات میهن تعمیر در سراسر مشهد و حومه با مدیریت  مهندس حمیدی و براتی .  فقط با ۰۹۱۵۷۰۰۲۸۹۸ و ۰۹۳۵۲۲۱۳۴۸۵ تماس بگیرید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی | نمایندگی اصلی ال جی در ایران/مشهد/براتی/09157002898

شما دستگاه را روشن می‌کنید اما هیچ اتفاقی نمی‌افتد! آیا لازم است دستگاه خود را تعمیر کنید یا به‌دنبال جایگزین دیگری باشید؟ توصیه ما این است که قبل از اقدام به خرید یک ماشین لباسشویی ال جی جدید با نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید.

مشاوران مجرب و ماهر نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی (گلدیران) با توجه به نیازهای دستگاه شما، راهنمایی‌تان خواهند کرد که کدام مسیر را طی کنید که کمترین هزینه و بهترین نتیجه را برایتان به ارمغان بیاورد. تیم متخصص تعمیر لباسشویی ال جی آماده هستند تا در ساعات مختلف شبانه‌روز، در صورت نیاز شما به منزل‌تان اعزام شوند و خدمات لازم را در محل یا در مرکز نمایندگی (بسته‌به نیاز ماشین لباسشویی) انجام دهند.

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی (گلدیران) این حسن را دارد که تا 75% در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود، و همچنین از قطعات یدکی فابریک و اورجینال و مهارت تخصصی ویژه ماشین لباسشویی ال جی نیز بهره‌مند خواهید شد.

برای سرویس ماشین لباسشویی ال جی با نمایندگی رسمی ال جی در ایران (گلدیران) تماس بگیرید.

تعمیر انواع لباسشویی درمشهد 09157002898

ماشین‌های لباسشویی دستگاه دوست داشتنی خانه در این دوره هستند. کار را به قدری برای ما ساده کرده اند که برای شستن چند تکه لباس هم ترجیح می‌دهیم لباسشویی را روشن کنیم و به این شکل به سادگی لباس‌ها را بشوییم؛ بنابراین شاید یکی از دستگاه‌های ضروری منزل ما باشد و حتما خرابی آن باعث خلل می‌شود. پس بهتر است برای تعمیر سریع‌تر آن اقدام کنیم و دستگاه را به نمایندگی لباسشویی ال جی بسپاریم.

از وقتی ماشین لباسشویی به خانه‌ها راه پیدا کرد، تحول عظیمی در خانه‌داری ایجاد شد! این ماشین جادویی به سادگی زحمت رخت شستن را از دوشمان برداشت و باعث صرفه‌جویی در زمان و انرژی ما شد. حالا ما هم در قبال این راحتی لازم است نکاتی را برای نگهداری و تعمیرات لباسشویی ال جی رعایت کنیم، تا خدایی نکرده هزینه تعویض آن را متحمل نشویم. ال جی انواع مختلفی از ماشین لباسشویی را برای مصارف خانگی تولید می‌کند. این دستگاه‌های پیشرفته عموماً رتبه بالایی از نظر مقرون به صرفه بودن، عملکرد، طراحی و ظرفیت بین مصرف‌کنندگان دارند. اما ممکن است به دلایل مختلف گاهی مشکلاتی در ماشین لباسشویی دیده شود. اما نگران نباشید، بسیاری از آنها را به راحتی می‌توان برطرف کرد. فقط کافی است، دلیل هر گونه مشکل در ماشین لباسشوییتان هر چه سریع‌تر بررسی شود. در واقع خرابی ماشین لباسشویی یک هشدار است! که ما در این مقاله به طور کامل مشکلات رایج ماشین لباسشویی را برایتان توضیح می‌دهیم. تا به سادگی بتوانید مشکل را پیدا کرده و آن را حل کنید. با ما همراه باشید برای ردیابی ایرادات در ماشین لباسشویی.

برنامه های ماشین لباسشویی

برای آشنایی با برنامه‌های ماشین لباسشویی می‌توانید مقاله را مطالعه کنید، تا به بهترین شکل بتوانید از هر برنامه استفاده کنید.
–  پر تکرارترین علت خرابی و ایرادات شایع ماشین لباسشویی ال جی
  در این مقاله سعی بر این داریم تا پرتکرارترین علت خرابی و ایرادات شایع در ماشین لباسشویی را بیان کنیم تا در صورت بروز مشکلات متفاوت در دستگاه تان ، منشا ایراد آن را بدانید و راه حل برطرف کردن آن را پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر فقط کافی است ادامه مطالب را مطالعه کنید.
– کد خطا یا ارورهای لباسشویی الجی (LG)
گاهی ممکن است بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی با حروف انگلیسی مواجه شوید، که این حروف نشان دهنده‌ی خطا یا error بر روی دستگاه شماست. حال برای اینکه متوجه بشوید، علت پیغام، کد خطا یا ارور لباسشویی ال جی مربوط به چه مشکلی است، موارد زیر را مطالعه کنید.
UE: نامتعادل بودن لباس‌های داخل دیگ
EI یا AE: خطای نشت آب
OE: خطای تخلیه
PF: خطای قطع ناگهانی برق
PE: خطای سنسور فشار
LE: خطای موتور
DD UE: خطای عدم تعادل دیگ
DE: خطای سوئیچ درب
NC: خطای ماژول NFC و….
   جهت مشاهده همه خطاها و دانستن روش‌های رفع خطاهای لباسشویی ال جی، پیشنهاد می‌کنیم سری به قسمت ارور ماشین لباسشویی ال جی در سایت بزنید.
–  مشکلات عدم کارکرد ماشین لباسشویی ال جی شاید یکی از نگران کننده‌ترین ایراد در هر دستگاهی، مشکل روشن نشدن آن باشد. حالا فرض کنید لباسشویی روشن نمی‌شود و همه‌ی لباس های کثیف کل هفته را برای آخر هفته جمع کرده‌اید، تا لباسشویی در کم‌ترین زمان آن‌ها را تحویل دهد، و حالا با این مشکل مواجه شدیم، باید با لباس‌های کثیف خود چه کنیم؟ هنگام مواجه شدن با این مشکلات بهتر است اول راه حل‌های قابل انجام در منزل را خودتان انجام دهید. در صورتی که مشکل برطرف نشد حتما برای رفع ایراد، کار را به متخصصان بسپارید و با نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید.
میهن تعمیر در سراسر مشهد و حومه 
با مدیریت براتی 09157002898

چرا لباسشویی ال جی روشن نمی‌شود؟

اگر ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود، توصیه ما به شما این است که مراحلی که در ادامه گفته خواهد شد را انجام دهید؛
 1. بررسی کنید تا مطمئن شوید پریز برق مشکلی نداشته باشد. برای کنترل پریز می‌توانید دستگاه دیگری مثل سشوار را به همان پریز برق بزنید تا معلوم شود برق دارد یا نه.
 2. از سه راهی جهت برق استفاده نکنید. لباسشویی باید مستقیما به یک پریز مستقل وصل باشد. در صورتی که دستگاه دیگر مثل سشوار با این محافظ یا سه راهی کار می‌کند باز هم تاکید می‌شود دستگاه به صورت مستقیم به پریز برق زده شود.
 3. آیا دوشاخه مشکلی ندارد؟ بدین معنا که کاملا داخل پریز باشد یا شکل ظاهری دوشاخه دفرمه نشده باشد. در صورت دفرمه شدن دوشاخه باید تکنسین جهت رفع ایراد دو شاخه مراجعه کند.
 4. در نهایت اگر با چک کردن این موارد دستگاه روشن نشد، احتیاج است که تعمیر لباسشویی ال جی توسط کارشناس متخصص انجام شود؛ برای رفع ایراد می‌توانید با نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در تماس باشید.

– ماشین لباسشویی ال جی وارد برنامه نمی‌شود

در این مواقع حتما مواردی را که در ادامه بیان خواهد شد را بررسی کنید:
 1. چک کنید که درب ماشین لباسشویی کاملا” بسته شده باشد و کلید START را زده باشید.
 2. دقت داشته باشید که کلید قفل کودک را فعال نکرده باشید. چون در این صورت دستگاه وارد برنامه نمی‌شود و پیغام CL روی صفحه نمایش می‌آید و یا چراغ CHILD LOCK روشن می‌شود که در این صورت باید آن را غیرفعال کنید.
 3. حتما چک کنید که شیر آب منزل باز باشد و قطعی آب وجود نداشته باشد .
 4. دکمه TIME DELAY جهت شستشوی با تاخیر است یعنی دستگاه دیرتر یا سر زمان مشخصی شروع به کار کند. دقت کنید که این کلید را فعال نکرده باشید.
 5. در لباسشویی‌های بدون تسمه در بعضی برنامه‌هایی (مثل COTTON و SYNTHETIC ) دستگاه همان ابتدا زمان نمی‌دهد و شروع به آبگیری نمی‌کند و بعد از چند دور چرخش (فعال شدن سنسور وزن لباس) زمان می‌دهد و شروع به آبگیری می‌کند.
 6. نکته دیگر این که حتما قواره لباس‌ها را چک کنید. چون در مواقعی که بیش از حد، یا کم تر از حد، لباس داخل ماشین ریخته شود، دچار مشکل عدم تعادل می‌شود و شروع به کار نمی‌کند .
 7. در نهایت اگر ماشین لباسشویی خطا ( LE، PE، Te و … ) می‌دهد نشان دهنده یک ایراد در دستگاه هست و طبیعتا در این حالت نمی‌تواند شروع به کار کند تا ایراد رفع شود. برای آگاهی از علت ارورهای لباسشویی می‌توانید به قسمت خطاهای متداول دستگاه‌ها مراجعه نمایید.
 • دقت نمایید که باید بعد از زدن دکمه START به مدت یک دقیقه صبر کنید تا ماشین وارد برنامه شستشو شود. اگر مجموع این موارد چک شد و ایراد ناشی از این‌ها نبود حتما باید دستگاه به صورت تخصصی چک شود و کار به کاردان سپرده شود.

– مشکلاتی که در شستشو ماشین لباسشویی ممکن است به وجود آید:

 

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی | نمایندگی اصلی ال جی در ایران میهن تعمیر با مدیریت براتی باتخصص ده ساله در زمینه تعمیر لباسشویی است.

_  مشکلات شستشو ماشین لباسشویی ال جی  اصلی ترین کاری که ماشین لباسشویی‌ها بر عهده دارند، شستن لباس هاست. در زندگی‌های ماشینی امروزه، که صرفه جویی در وقت و انجام دادن کارها در کمترین زمان برای مردم اهمیت زیادی دارد، استفاده از ماشین لباسشویی کمک به سرعت بخشیدن کارها می‌کند. ماشین لباسشویی از جمله دستگاه‌هایی است که اگر به مشکل بخورد کار را برای ما سخت خواهد کرد. اگر این مواردی که در ادامه گفته می‌شود در لباسشویی خود دیدید، بهتر است راه حل‌هایی که بیان خواهد شد را انجام دهید.

در غیر این صورت نیاز به حل مشکل توسط تعمیرکار 
متخصص را دارید و بهتر است با نمایندگی لباسشویی
 ال جی در تماس باشید. 09157002898 براتی

مشکلات به وجود آمده در این خصوص به شکل زیر مطرح می‌شود:

 • لباسشویی ال جی لباس‌‌‌ها را خوب نمی‌شوید
 • در لباسشویی ال جی مقداری از پودر یا کف روی البسه باقی می‌ماند
 • بعد از پایان کار لباسشویی ال جی، لباس را که از داخل ماشین خارج می‌کنیم کاملا داغ است
 • بعد از پایان کار لباسشویی ال جی نرم کننده در جاپودری باقی مانده و استفاده نشده ل
 • باسشویی لباس‌ها را پاره می‌کند –
 • چرا لباسشویی ال جی لباس‌ها را خوب نمی‌ شوید

بهتر است اول مقدار لباس داخل دستگاه را چک کنید. اگر بیشتر از ظرفیت ماشین باشد طبیعتا خوب نمی‌شوید. منظور از ظرفیت ماشین لباسشویی مقدار مجاز لباس داخل دستگاه است، که بسته به جنس و برنامه انتخابی و ظرفیت ماشین لباسشویی فرق می‌کند. حتما مقدار شوینده را چک کنید، این مقدار باید متناسب با میزان لباس و نوع آن باشد. (با توجه به دفترچه راهنما و راهنمای قید شده در روی پودر ماشین لباسشویی، مقدار مناسب پودر را تشخیص دهید) توجه کنید که انتخاب برنامه مطابق با لباس و میزان کثیفی موجود در آنها صورت گرفته است؟ جهت شستشوی لباس‌های معمولی روزمره، برنامه SYNTHETIC دمای آب 40 درجه، و برای شستشوی لباس‌های سفید مقاوم، ( کلا” لباس‌هایی که رنگ نمی‌دهند و حساس و ظریف نیستند) برنامه COTTON و دمای 60 درجه توصیه می‌شود.

جهت تمیز شدن بهتر لباس‌ها می‌توانید در برنامه COTTON و SYNTHETIC سمت راست جاپودری، پودر اضافه بریزید و کلید PRE WASH را قبل از زدن استارت فعال کنید. – چرا در لباسشویی ال جی مقداری از پودر یا کف روی البسه باقی می‌ ماند درصورتی که لباسشویی شما به خوبی از پودر استفاده نمی‌کند، یا اینکه بعد از اتمام کار هنوز روی لباس‌ها کف می‌بینید، می‌تواند عوامل به وجود آورنده مختلفی داشته باشد. البته نوع و مقدار پودری که استفاده می‌کنید و اینکه در مخزن درست ریخته شده یا خیر، می‌تواند از جمله علت‌های باقی ماندن پودر یا کف روی لباس‌ها در ماشین لباسشویی باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد و دانستن راه حل‌های آن مراحل زیر را انجام دهید.

حتما از پودر ماشین لباسشویی استفاده شود. یعنی از پودر دستی یا پودر صابون استفاده نکنید. پودر را فقط در قسمت «پودر اصلی» بریزید و بیشتر از نصف پودر ریخته نشود. در صورتی که پودر اضافه در قسمت «پیش شستشو» ریختید، حتما کلید PRE WASH را فعال کنید (البته در همه برنامه‌ها فعال نمی‌شود). در زمان شستشوی « پرده و توری و ملحفه و…» از پودر کمتری استفاده کنید. دکمه PRE WASH یک برنامه پیش شسشتو یا جهت شستشو اضافه است که در برخی از مدل‌های لباسشویی وجود دارد (البته در همه برنامه‌ها فعال نمی شود)، به همین جهت قسمت جاپودری آن جدا، احتیاج به پرکردن پودر دارد و اگر اشتباها در این قسمت پودر ریخته شود و کلید آن را فعال نکرده باشید به درستی نمی‌تواند ماشین لباسشویی شستشو را انجام دهد از برنامه RINSE برای تمیز شدن لباس می‌توانید استفاده کنید (البته بعضی از مدل‌ها این برنامه را ندارند).

برنامه‌ی RINSE آبکشی اضافه است، در صورتی که که مدل لباسشویی شما این برنامه را داشته باشد، می‌توانید برای تمییز شدن و پاک شدن کف از روی لباس‌ها از این برنامه جهت آبکشی اضافه استفاده کنید. همچنین اگر تعمیر ماشین ظرفشویی نیاز دارید. با تکنسین گلدیران و نمایندگی لباسشویی ال جی تماس بگیرید.

با مدیریت مهندس حمیدی و براتی09157002898

 

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی | نمایندگی اصلی ال جی درمشهد/میهن تعمیر

تیم متخصص میهن تعمیر آماده هستند تا در ساعات مختلف شبانه‌روز، در صورت نیاز شما به منزل‌تان اعزام شوند و خدمات لازم را در محل یا در مرکز نمایندگی (بسته‌به نیاز ماشین لباسشویی) انجام دهند. استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی (گلدیران) این حسن را دارد که تا 75% در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌شود، و همچنین از قطعات یدکی فابریک و اورجینال و مهارت تخصصی ویژه ماشین لباسشویی ال جی نیز بهره‌مند خواهید شد.
برای سرویس ماشین لباسشویی ال جی با نمایندگی رسمی ال جی در ایران (گلدیران) تماس بگیرید.


فقط کافی است، دلیل هر گونه مشکل در ماشین لباسشوییتان هر چه سریع‌تر بررسی شود.


آیا ماشین لباسشویی ال جی شما نیاز به تعمیر دارد؟ از نمایندگی لباسشویی ال جی کمک بگیرید.

– برنامه های ماشین لباسشویی

تعمیر تعویض قطعات یا ست کردن برد سوخته الجی در مشهد براتی 09157002898

–  پر تکرارترین علت خرابی و ایرادات شایع ماشین لباسشویی ال جی

در این مقاله سعی بر این داریم تا پرتکرارترین علت خرابی و ایرادات شایع در ماشین لباسشویی را بیان کنیم تا در صورت بروز مشکلات متفاوت در دستگاهتان، منشا ایراد آن را بدانید و راه حل برطرف کردن آن را پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر فقط کافی است ادامه مطالب را مطالعه کنید.

– کد خطا یا ارورهای لباسشویی الجی (LG)

گاهی ممکن است بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی با حروف انگلیسی مواجه شوید، که این حروف نشان دهنده‌ی خطا یا error بر روی دستگاه شماست. حال برای اینکه متوجه بشوید، علت پیغام، کد خطا یا ارور لباسشویی ال جی مربوط به چه مشکلی است، موارد زیر را مطالعه کنید.
UE: نامتعادل بودن لباس‌های داخل دیگ
EI یا AE: خطای نشت آب
OE: خطای تخلیه
PF: خطای قطع ناگهانی برق
PE: خطای سنسور فشار
LE: خطای موتور DD
UE: خطای عدم تعادل دیگ
DE: خطای سوئیچ درب
NC: خطای ماژول NFC
و….

توجه داشته باشید که برای مجموعه مواردی که ذکر شد اگر دستگاه و محصول شما توسط تعمیرکاران غیر مجاز و غیر متخصص تعمیر شود، نه تنها مشکل دستگاه برطرف نمی‌شود بلکه امکان مواجه شدن باهزینه های سنگین و عدم توانایی در تعمیر سریع و هفته ها انتظار جهت تعمیر لباسشویی را متحمل خواهید شد.

پس برای تعمیر انواع لباسشویی بامهندس حمیدی و براتی با 09157002898 و 09352213485 جهت صرفه جویی درزمان و هزینه تماس بگیرید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *