تعمیر برد لباسشویی در مشهد ، تعمیردرمحل 09157002898

برای تعمیر برد لباسشویی تون به مشکل خوردین؟

دنبال تعمیرکار خوب حرفه ای مورد اعتماد میگردین؟

تعمیر برد لباسشویی در مشهد

اول باید بدونین ایراد لباسشویی تون چیه!

ما در میهن تعمیر به شما کمک میکنیم تا با مطالعه مطالب اشتراکی ما به نتیجه ی مطلوبتون برسین.

اگر مطالعه کافی نبود تماس و مشاوره رایگان!

چگونگی کار کردن برد ماشین لباسشویی

برد ماشین لباسشویی، فرمان های صادر شده از سوی دکمه استارت و تایمر را کنترل می‌کند و به نوعی در اجرای تمامی این فرمان‌ها نقش ایفا می‌کند. برد ماشین لباسشویی شامل چندین خازن و فیوز بسیار ظریف و حساس است. نوسان برق و ورود آب به داخل آن موجب سوختن برد ماشین لباسشویی می‌شود.در صورت نیاز به تعمیر برد لباسشویی در مشهد با تکنیسین های میهن تعمیر تماس بگیرید.

خرابی برد ماشین لباسشویی

تعمیر برد ماشین لباسشویی از مشکلات مرتبط به قسمت الکترونیکی و یا مکانیکی آن می‌تواند باشد. تشخیص دقیق و به موقع قطعه معیوب شده و سوخته می‌تواند از بروز صدمات جدی در ماشین لباسشویی جلوگیری کند.

استفاده نادرست از دستگاه نیز می‌تواند منجر به خرابی و وارد شدن صدمه به ماشین لباسشویی شود. عواملی که باعث خرابی برد ماشین لباسشویی می‌شوند را می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نوسانات برق ماشین لباسشویی که باعث اتصالی در خازن و سوختن برد الکترونیکی ماشین لباسشویی می‌شود.
 2. سوختن برد ماشین لباسشویی به دلیل نفوذ آب به درون دستگاه می‌باشد. نفوذ آب به درون ماشین لباسشویی سبب اتصالی سیم پیچی داخلی می‌شود و برد ماشین لباسشویی را هم به سرعت می‌سوزاند.
 3. در صورتی که مشکل از خازن و فیوز برد ماشین لباسشویی باشد.
 4. از کار افتادن و کار نکردن پنل جلویی ماشین لباسشویی.

مرکز تعمیر برد ماشین لباسشویی

برد ماشین لباسشویی، قطعه‌ای اساسی در لباسشویی محسوب می‌شود و بسیار نقش کلیدی دارد. تعمیر برد ماشین لباسشویی امری بسیار مهم و اساسی است و باید توسط تعمیر کار ماهر انجام شود. برای تعمیر برد ماشین لباسشویی خود بهتر است اول با نمایندگی آن تماس گرفته شود. برخی از مشکلاتی که با خرابی برد ماشین لباسشویی پیش می آیند می تواند به مشکل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی اشاره کرد. یکی از مشکلات دیگر هم زمانی رخ میدهند که برد الکتریکی در صدور فرمان آبگیری دچار مشکل میشود و آب بیش از حد وارد ماشین لباسشویی می شود اصطلاحا بگیری بیش از حد رخ می‌دهد. این مشکل مثلاً در لباسشویی سامسونگ باعث نمایش ارور oe لباسشویی سامسونگ میشود.برای رفع این مشکل با مرکز تعمیر برد لباسشویی در مشهد تماس بگیرید.

از علائمی که باعث می‌شود لباسشویی دچار مشکل شود و به برد آن فشار بیاورد و در نهایت موجب سوختن آن شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وقتی که ماشین لباسشویی به خوبی نمی‌چرخد.
 • وقتی که خشک کن ماشین لباسشویی به درستی عمل نمی‌کند.
 • هنگامی که آب تخلیه نمی‌شود.
 • زمانی که آب به داخل ماشین لباسشویی برگردانده می‌شود از جایی که شلنگ تخلیه قرار دارد.

تعمیر برد لباسشویی انواع برندها

تعمیر برد لباسشویی به یک معظل بزرگ و سخت تبدیل شده که زندگی بیشتر افراد را درگیر خود کرده است. تعمیر ماشین لباسشویی بسیار پیچیده است و تعمیر اساسی آن فقط توسط متخصص قابل تعمیر است.

وجود نمایندگی‌های تعمیرات ماشین لباسشویی در سرار کشور باعث شده، افراد حین مواجه شدن با خرابی ماشین لباسشویی با اطمینان خاطر به آن‌ها اعتماد کنند و لباسشویی خود را در محل تعمیر کنند.

مشکلات ساده و قابل حل تعمیر ماشین لباسشویی در منزل که با آن ها مواجه می‌شویم را می‌توان به چند موردی از آن‌ها اشاره کرد:

 • رسیدن برق به وسیله جریان آن در مدار داخلی آن.
 • چک کردن قطعات تامین آب و جلوگیری از تا خوردن شیلنگ آب و یا هرز شدن شیر آب.
 • تمیز کاری و تعمیر ماشین لباسشویی به دلیل رسوب حاصل از شوینده ها، که باعث بوی بد ماشین لباسشویی و همچنین لباس ها می‌شود.

در صورت مشکلات برزگ‌تر و جدی‌تر که لازمه آن ها باز کردن قطعات ماشین لباسشویی است، باید به نمایندگی آن مراجعه کرد.

افزایش طول عمر برد لباسشویی

اشتباهات رایج در استفاده از ماشین لباسشویی ذکر شده، که با انجام ندادن آن‌ها می‌توان طول عمر ماشین لباسشویی خود را افزایش داد.

 1. عدم توجه به وزن لباس
 2. استفاده از شوینده‌های نامناسب: شوینده‌هایی که به صورت پورد استفاده می‌شوند ابتدا باید حل شوند و سپس وارد ماشین لباسشویی کرد، زیرا باعث رسوب رسانی و مانع از شستشو و آب رسانی کامل می‌شود.
 3. تراز نبودن لباسشویی: تراز نبودن ماشین لباسشویی باعث لرزش آن می‌شود که به مرور زمان موتور آن آسیب جدی می‌بیند.
 4. بستن درب لباسشویی بعد از شستشو: بعد از شست و شوی کامل ماشین لباسشویی، درب آن را باز بگذارید تا هم بوی مواد از بین برود و هم داخل آن خشک شود.

برد ماشین لباسشویی را می توان از مهم ترین قطعات به کار رفته در این دستگاه دانست که وظایف تمامی قطعات لباسشویی به عملکرد صحیح این قطعه بستگی دارد. در بسیاری از مواقع ممکن است علائمی مبنی بر خرابی برد لباسشویی مشاهده گردد که باعث شود دستگاه قادر به کار کردن و شست و شوی لباس ها نباشد.

از آنجا که برد الکترونیکی در لباسشویی و سایر وسایل برقی از جمله قطعات گران قیمت و حساس می باشد، نیاز است تا بررسی و تعمیرات آن حتما توسط افراد متخصص انجام گیرد.

تعمیر برد لباسشویی نیازمند تخصص و مهارت بالایی می باشد. در این مطلب به تعمیر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی پرداخته شده است.

تعمیر برد لباسشویی در مشهد

تعمیر برد انواع برندهای لباسشویی

امروزه ماشین های لباسشویی در برندهای مختلفی تولید می شوند که بسیاری از این برندها تولید کشور خودمان و بسیاری دیگر از برندهای  خارجی می باشند. ال جی، سامسونگ، بوش، اسنوا، الکترواستیل و … از جمله برندهای موجود در بازار می باشند که ممکن است در خانه های شما هم وجود داشته باشند.

ما در میهن تعمیر تلاش کرده ایم تا تعمیرکارانی را استخدام کنیم که دارای اطلاعات آپدیت در رابطه با برندهای مختلف لباسشویی بوده و قادر به تعمیر برد انواع این دستگاه ها باشند. این تعمیرکاران ارورهای مربوط به خرابی برد را در تمام برندها می شناسند و قادر به بطرف نمودن این ارورها می باشند.

خدمات تعمیر برد لباسشویی

خدمات تعمیر برد لباسشویی شامل باز کردن برد و بررسی قطعات و مسیرهای مسی آن با استفاده از ابزارهایی مانند مولتی متر می باشد. ما در نظر داریم تا برای پیشگیری از بروز مشکلات جدی مانند سوختن برد دستگاه، برای سرویس های دوره ای لباسشویی اقدام کنید تا عمر لوازم خانگی خود را بالا ببریم. این سرویس ها باید به صورت دوره های شش ماهه یا یک ساله انجام گیرند.

شارژنداری!

با خطی که دم دستته پیامک بزن با من جهت تعمیر لباسشویی تماس بگیرید.

اینترنت داری؟

با شماره 09157002898 مشکلتو واتساپ کن ما با شما تماس می گیریم. و از لذت مشاوره ی کاملا رایگان به نحو احسن لذت ببر.

تعمیرات ما شامل …

 • ۱_تعویض هیدروستات لباسشویی
 • ۲_تعمیر برد لباسشویی
 • ۳_تعویض شیربرقی لباسشویی
 • ۴_تعویض بلبرینگ وکاسه نمد لباسشویی
 • ۵_تعویض پمپ تخلیه لباسشویی
 • ۶_تعویض خازن لباسشویی
 • ۷_تعویض لولای درب لباسشویی
 • ۸_تعویض نوار دور درب لباسشویی
 • ۹_تعویض قفل درب یا میکروسوییچ لباسشویی
 • ۱۰_تعمیرکلید پاور یا استارت لباسشویی
 • ۱۱_نصب انواع لباسشویی
 • و خدمات دیگر….
 • تعمیر برد یا تعویض برد لباسشویی خود را به ما بسپارید با تجربه ای بالغ بر هفت سال کار تخصصی تکنیسین های ما در این زمینه.
 • مشکلات متداول ماشین لباسشویی اگر لباسشویی نمی چرخد، روشن نمی شود، خشک نمی کند، آبریزش یا نشتی داردودرب آن بازیا بسته نمی شود.میهن تعمیر برای رفع مشکل دستگاه تان قادر به کمک به شماست. 
 • متخصصین میهن تعمیر قادر به رفع هرگونه مشکل پیش آمده برای لباسشویی شما هستند. بنابراین مرتبه بعدی که لباسشویی شما در اواسط شستشو متوقف می شود یا ناگهان خاموش می شود. آبگیری نمی کند یا بیش از حد آبگیری می کند. تخلیه نمی کند و یا سر و صدای بلندی دارد.

کافیست با ما تماس بگیرید…

09157002898 براتی 09352213485

 • تا در همان روز و یا روز بعد در منزل شما باشیم.  تعمیر موتور لباسشویی اگر موتور لباسشویی صدا می‌دهد بعد از جدا کردن تسمه و مطمئن شدن از صدای موتور و بلیرینگ‌ها موتور تعویض می‌گردد. حال لباسشویی آب‌گیری می‌کند ولی چرخش ندارد، بعد از تست قطعاتی مانند هیدروستات، تایمر و یا برد مشکل از موتور لباسشویی است. مشکل می‌تواند از سوختگی سیم‌ پیچ و یا تمام شدن زغال‌ها باشد. موتور لباسشویی باید عیب‌یابی و تعمیر گردد.

مشکلات متداول در تعمیر لباسشویی

معمولا مشکلاتی که باعث خرابی ماشین لباسشویی خواهد شد در موارد مختلفی یکسان و متداول خواهد بود. همین موضوع می تواند باعث شود تا اکثر تعمیرکاران و متخصصین فنی تیم میهن تعمیر با اکثر مشکلات تعمیرات ماشین لباسشویی آشنا بوده و به راحتی بتوانند نسبت به رفع خرابی ها تعویض قطعات و تعمیر ماشین لباسشویی اقدام نمایند. از جمله مشکلاتی که تعمیرکاران ماشین لباسشویی در حین تعمیر لباسشویی با آن مواجه هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • سرو صداهای ناهنجاری که حین چرخیدن ماشین لباسشویی از آن تولید می‌شود.
 • نشت آب در حین تخلیه و یا در حین آب گیری ماشین لباسشویی.
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی که قطعا نیاز به بررسی و تعمیر اساسی لباسشویی دارد.
 • دکمه تایمر ماشین لباسشویی کار نمی‌کند.
 • پمپ آب به درستی کار نمی‌کند و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی وجود خواهد داشت.
 • لرزش شدید و غیر عادی ماشین لباسشویی در حین کارکردن.
 • واشر آب لباسشویی خراب شده و آب به داخل ماشین نمی‌رسد و باعث می‌شود عملکرد شستشو ناقص باشد.
 • ماشین لباسشویی بوی سوختگی می‌دهد.
 • درب ماشین لباسشویی باز نمی‌شود.
 • نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی.
 • ماشین لباسشویی آبگیری شده اما بدون وقفه آب جمع شده تخلیه خواهد شد و مراحل شستشو تکمیل نمی گردد.

پس همین الان روی گزینه تماس کلیک کن تا هرچه سریعتر مشکل لباسشوییت حل شه.

میهن تعمیر تعمیر برد لباسشویی در مشهد، تمام نقاط مشهد و حومه را تحت پوشش داریم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *